Ostravská 494, 739 25 Sviadnov
Po - Pá 6.00 - 15.30
+420 558 632 246

Stavební materiál

  • Úvod
  • Stavební materiál
Stavebníkům nebo menším stavebním firmám, po předložení specifikace, zpracujeme cenovou nabídku, materiál v dohodnutém termínu zajistíme a dovezeme na stavbu.

Stavební materiály

Pro vaši stavbu či rekonstrukci zajistíme stavební materiály za trvale nízké ceny. Stavebniny vám dodáme až na stavbu nebo připravíme k odběru dle objednávky u nás. Nemarněte váš čas zbytečnými prodlevami ve stavebninách.

Stavební chemie

Nabízíme široký sortiment stavební chemie Tytan Professional pro stavební a dokončovací práce.

Tytan nabízí široký sortiment výrobků určených pro stavební a dokončovací práce: polyuretanové pěny, tmely, lepidla, ochranné prostředky na dřevo, pásky, hydroizolační nátěry, izolační systémy, malty, omítky, barvy a mnoho dalších. V každé fázi výstavby nebo rekonstrukce nabízí Tytan komplexní a efektivní řešení.

Zateplovací systém

Nabízíme nejrychlejší zateplení na trhu TYTAN FGS založený na rychleschnoucím lepidle na polystyren IS13 a tradičně aplikované systémy založené na polystyrenových deskách z minerální vlny. Rychleschnoucí lepidlo na polystyren IS13 významně urychluje práci a poskytuje také nejvyšší záruku účinného přilepení desek z grafitového polystyrénu. Jako povrchovou vrstvu nabízíme široký sortiment strukturálních omítek pro ruční nanášení nebo strojní nanášení.

Sádrokartonový systém

Zajistíme komplexní sádrokartonový systém umožňující vám rychle a precizně vyrovnat stěny pomocí sádrokartonových desek.